Ettevõtte logo

Gains Interactive

Teenused

Sihtrühma määratlemine

Meie sihtrühma teenus annab võimaluse enesekindlalt töötada veebiruumis ja on garanteeritud uute klientide saamiseks. Teeme põhjaliku turuanalüüsi, et täpselt tuvastada teie sihtrühm ja nende vajadused. Seejärel loome turundusstrateegiad, mis on suunatud klientide ligimeelitamisele ja säilitamisele teie segmendis.

E-posti turundus

Loome isikupärased ja unikaalsed e-kampaaniad, mis kasvatavad teie klientide baasi ja loovad sideme teie sihtrühmaga. Meie teenus hõlmab selliseid funktsioone nagu: uute e-kirjade saatmine igapäevaselt, mallide kohandamine, lohistamise ja kukutamise redaktor. Andke oma ettevõttele võimalus silma paista ja jõuda tõhusa e-posti turundusstrateegiaga uutele kõrgustele.

Disaini loomine

Veebisait on igale äriettevõttele visiitkaart ja muudab selle potentsiaalsetele klientidele atraktiivseks. UI/UX disain, 2D/3D animatsioon, virtuaalreaalsus - olenemata teie nõuetest, saame pakkuda loovaid ja uuenduslikke ideid. Võite meile kindlaks jääda, et luua disain, mis on atraktiivne, kuid samas ka teie sihtrühmale funktsionaalne.

SMM

Parandage oma sotsiaalmeedia nähtavust ja külgetõmmet meie äärmiselt tõhusate sotsiaalmeedia turundusstrateegiatega. Pakume täisteenust, sealhulgas kvaliteetse sisu loomist, sihtrühma kaasamist ja sotsiaalmeedia haldamist. Loome koos heleda ja meeldejääva mulje!